+86 18851210802

Visas kategorijas

Ilgtspējība

Tu esi šeit : Mājas / Ilgtspējība

Ilgtspējība un sociālā atbildība

Ilgtspējība

Kā Ķīnas Plastmasas mašīnu rūpniecības asociācijas viceprezidents, Jwell Group dziļi saprot, ka vides un tirgus ilgtspējība ir ne tikai attieksme, bet arī svarīga mūsu biznesa sastāvdaļa.

bits

Lai vienlaikus panāktu vides ilgtspējību, sociālās vērtības radīšanu un ilgtspējīgu sava uzņēmuma vērtības palielināšanu, Jwell Group pastāvīgi uzlabo visas rūpniecības ķēdes attīstību, sākot no plastmasas granulu granulēšanas iekārtām līdz dažādu produktu ekstrūzijas iekārtu ražošanai, piemēram, plastmasas lokšņu, cauruļu, profilu ekstrūzijas iekārtas, pūšanas formēšanas iekārtas, ķīmisko šķiedru vērpšanas iekārtas līdz plastmasas pārstrādes iekārtu ražošanai, Jwell Group nodrošina vienas pieturas plastmasas rūpniecības iekārtas, un Jwell Group sniegs šādu ieguldījumu ieinteresētajām personām:


Globālai videi
Jwell Group samazinās nevajadzīgas biznesa aktivitātes, optimizēs visas piegādes ķēdes sistēmas pārvaldību, stiprinās vides aizsardzības koncepcijas publicitāti un ieviešanu visos posmos, samazinās ietekmi uz vidi, kā arī sniegs ieguldījumu vides aizsardzībā.

Vispasaules klientiem
Jwell Group nodrošinās augstas kvalitātes produktus, pirmās klases servisu, savlaicīgu un efektīvu saziņu ar globālajiem klientiem, palīdzēs klientiem risināt problēmas un veicinās globālās ekonomikas ilgtspējīgu attīstību.

Mūsu tautai
Jwell Group nodrošina drošu, veselīgu un atvērtu darba vidi visiem darbiniekiem, ciena katru darbinieku un viņa ģimeni, nodrošina dažādu profesionālo prasmju apmācību, kā arī rūpējas par visu darbinieku dzīves apstākļiem.

Mūsu partneriem
Jwell Group saglabā godīgu un godīgu tirgošanās attieksmi pret visiem partneriem, novērš visus iespējamos korupcijas avotus un kopīgi veicina visas sociālās ekonomikas tehnoloģisko attīstību.


Sociālā atbildība

Jwell Group rūpējas par bērnu izglītību mazattīstītajā teritorijā un katru gadu sūta bērniem kancelejas piederumus, lai paustu mīlestību.


undefined

Gadu gaitā Jwell Group ir sadarbojusies ar universitātēm un koledžām, lai izveidotu "Jwell Class", kas ir apņēmusies integrēt rūpniecību un izglītību. Runājot par talantu apmācības mērķiem, mērķis ir iegūt vairāk uz lietojumu orientētu kvalificētu talantu, kas var būt piemēroti nozarei atbilstoši faktiskajām attīstības vajadzībām.

4. attēls

5. attēls