+86 18851210802

Visas kategorijas

Jaunumi

Tu esi šeit : Mājas / Jaunumi

Jwell Machinery Kazahstānā, Centrālāzija Plast 2024

Laiks: 2024-06-27

16. Kazahstānas starptautiskā gumijas un plastmasas izstāde 2024. gadā notiks Almati, Kazahstānas lielākajā pilsētā, 26. gada 28.-2024. jūnijā. Jwell Machinery piedalīsies pēc grafika, stenda numurs: Halle 11-C140, laipni lūdzam jaunos un vecos klientus no visas pasaules, lai nāktu konsultēties un apspriesties.

1. attēls

Central Asia Plast ir šobrīd lielākā un ietekmīgākā profesionālā gumijas un plastmasas rūpniecības izstāde Kazahstānā, kas notiek bijušajā Kazahstānas galvaspilsētā Almati un ir veiksmīgi notikusi jau 15 sesijas.

2. attēls

Kazahstānas LS mājaslapā teikts, ka Kazahstānas Nacionālā statistikas biroja dati liecina, ka Kazahstānas IKP 2023. gadā būs 261.4 miljardi ASV dolāru, kas ir pieaugums par 5.1%. Rūpniecība veido 26.4% no IKP, īpaši būtiski pieaugot automobiļu ražošanā un elektroiekārtu ražošanā. Izņemot lauksaimniecību, mežsaimniecību un zivsaimniecību, kas samazinājās par 7.7%, visās pārējās nozarēs bija vērojama izaugsme, lielākais pieaugums bija būvniecībā (+13.3%), tirdzniecībā un tirdzniecībā (+11.3%), informācijā un sakaros (+7.1). %), pārvadājumi un noliktavu pakalpojumi (+7.1%) un izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumi (+6.5%).

Kazahstāna atrodas Eirāzijas kontinenta krustpunktā. Ar nepārtrauktu Belt and Road iniciatīvas attīstību mēs uzskatām, ka tā sniegs vairāk attīstības iespēju valstīm, kas atrodas maršrutā, un veicinās globālās sadarbības padziļinātu attīstību.

3. attēls

Saglabājot tradicionālo būvmateriālu iekārtu priekšrocības, Jwell Machinery seko līdzi tirgus izmaiņām jebkurā laikā, turpina izstrādāt uz tirgu orientētas automatizācijas iekārtas un nepārtraukti ievieš atšķirīgākus produktus un augstas pievienotās vērtības inteliģentas iekārtas, paaudzi no paaudzes paaudzē tehnoloģiskās inovācijas un produktu jauninājumiem, lai klienti, kuri izmanto Jwell aprīkojumu, būtu konkurētspējīgāki tirgū un vēl vairāk atbilst starptautiskajiem labākajiem zīmoliem. Centieties uzlabot nozares vadošo lomu, lai klienti vairāk uzticētos mūsu produktiem un pakalpojumiem.

PREV: neviens

NĀKAMAIS :

Populāras kategorijas