+86 18851210802

Visas kategorijas

Jaunumi

Tu esi šeit : Mājas / Jaunumi

Jwell Machinery in CHINAPLAS 2024

Laiks: 2024-04-30

Četru dienu CHINAPLAS2024 ir veiksmīgi noslēdzies. Ikdienas Jwell ir padziļināta komunikācija ar klientiem un partneriem. Mēs esam bijuši liecinieki neskaitāmiem brīnišķīgiem mirkļiem kopā un atstājuši viens otrā skaistu nospiedumu.

1. attēls

Koncentrējoties uz "augstas klases, inteliģentas un zaļas attīstības" tendenci gumijas un plastmasas rūpniecībā, Jwell debitēja ar vairākiem galvenajiem risinājumiem. Ar efektīvām un vadošajām tehniskajām priekšrocībām un daudzveidīgiem lietojumu scenārijiem tas precīzi reaģē uz klientu vajadzībām un tirgus izmaiņām. Vietne piesaista nozares ekspertus un tehnoloģiju novatorus no visas pasaules, un tajā tiek parādītas jaunākās tendences un visprogresīvākās tehnoloģijas ekstrūzijas segmentā.


Izstādes notikumi


Pilnībā automātiska papīra veidņu kopņu galda piederumu mašīna

2. attēls

Izmantojot atjaunīgos augu resursus, piemēram, kviešu zāli, niedres, barakas un citas augu šķiedras, izmantojot formēšanas metodi, dažādu ikdienas šķiedru vajadzību, šķiedru papīra veidņu galda piederumu, šķiedru papīra veidņu paplātes, šķiedru papīra veidņu rūpnieciskās trieciena paliktņa un iepakojuma paplātes ražošanu. , neplaknes šķiedras papīra veidņu dekoratīvās sienas plātnes un neplaknes šķiedras papīra veidņu trīsdimensiju izstrādājumi.

Raksturīgs
◎ Piemērojamais produktu klāsts: Celulozes formēto galda piederumu kategorija
◎ Funkcija: integrēta formēšanas, pārvietošanas, apgriešanas, sakraušanas un transportēšanas pabeigšana.
◎Veidošanas metode: vircas glābšana
◎Lapas izmērs: 950 mm * 950 mm (vai 1100 mm * 1100 mm)
◎ Apkures metode: termiskā eļļa vai elektriskā apkure
◎ Formēšanas mašīnas maksimālais paaugstināšanas spiediens: gāzes un šķidruma paaugstināšana 40 tonnas
◎ Malu griešanas mašīnas spiediens: 60 tonnas
◎ Produkta pārvietošanas metode: kopņu mehāniskās rokas ārējā pārnešana
◎ Maksimālais ražošanas izstrādājuma augstums: 80 mm


CFRTP-UD vienvirziena lentes laboratorijas iekārta

3. attēls

Testa līniju galvenokārt izmanto CFRTP-UD vienvirziena sloksnes eksperimentam un ražošanai. CFRTP vienvirziena sloksne ir viena slāņa šķiedru pastiprināta termiskā un plastmasas kompozītmateriāla loksne pēc nepārtrauktas šķiedras izkliedēšanas un izlīdzināšanas un piesūcināšanas ar termoplastiskiem sveķiem. Raksturlielumi ir tādi, ka šķiedras ir izvietotas paralēli viena otrai (0° virzienā), bez savijas.

tehniskie parametri
● Pamata sveķi: PP, PE, PET, PA6, PPS, PEEK utt
● Šķiedras veids: stikla šķiedra, oglekļa šķiedra, arilona šķiedra, bazalta šķiedra
● Produkta biezums: 0.15 ~ 0.45 mm
● Produkta platums: 50 ~ 300 mm
● Produkta virsmas blīvums: 100 ~ 650gsm
● Produkta šķiedru saturs: 40% ~ 70%
● Vilces ātrums: 5~20m/min


PE akmens papīra ražošanas līnija

4. attēls

Akmens papīram nav nepieciešami koki un papīra ražošanai izmanto augu šķiedras, aizsargā dabisko ekoloģiju, ir sava veida vides aizsardzības līdzeklis. Akmens papīrs, kas izgatavots no PE+ kalcija akmens pulvera, ir pilnībā sajaukts, viegli rakstāms un drukājams, mitrumizturīgs un mitrumizturīgs, izturīgs pret locīšanu un plīsumiem, un to var izmantot iepakojumā, biroja papīrā, drukātos fotoalbumos, dekoratīvās tapetes un citi lauki.

Jwell piedāvā pilnu aprīkojuma klāstu, kas nepieciešams akmens papīra ražošanai, ieskaitot tādus procesus kā jaukta granulēšana, spiedes liešana, stiepes pastiprināšana, virsmas pārklāšana, uztīšana un sagriešana. Ražošanas līnija izmanto PLC integrēto vadību ar ātru ražošanas ātrumu, augstu efektivitāti un zemām izmaksām. Gatavajam akmens papīram ir gluda virsma un laba kvalitāte.


Glabāšanas-tinumu sistēma

5. attēls

Uztīšanas iekārta ir piemērota TPU plēves un pārklātu izstrādājumu uztīšanai. Sistēma izmanto servo vadības un spriedzes noteikšanas vadības režīmu, lai sasniegtu nemainīgu spriegojuma tinuma stāvokli. Pastāvīgais spriegošanas režīms nodrošina, ka plēve tinuma procesā ir bez grumbām, gluda un skaista. Dubultās stacijas tinējs realizē automātiskās griešanas un automātiskās uztīšanas funkciju, kas var uzlabot ražošanas līnijas ātrumu, ietaupīt laiku un samazināt manuālo darbību.

Apkalpošana
● Divstāvu automātiskā uztīšanas iekārta
● Struktūra: automātiska griešana. Automātiska apgrozība
● Spole: trīs collu spline tipa pneimatiskā izplešanās vārpsta
● Spoles uzstādīšana: cilindra iespīlēšana
● Tinuma piedziņa: servomotora piedziņa
● Spriegojuma sensors: itāļu zīmols
● Tinuma diametrs: Φ800mm
● Tinuma platums: 2000mm
● Tīšanas ātrums: 50m/min


Augstas barjeras MDOPE pūšanas pārklājuma ražošanas līnija

6. attēls

5 slāņu koekstrūzijas tiešsaistes MDO+ tiešsaistes pārklājuma viena materiāla augstas barjeras pūšanas plēves risinājums

Apkalpošana
● Ieteicams nomainīt alumīnija folijas šķidrā piena iepakojumu
● Viegli pārstrādājams un degradējams
● Mikroviļņu apkure
● Zems OTR < 0.1
● Skābekļa caurlaidība <0.1

Populāras kategorijas