+86 18851210802
  • /img/pvc_wood_plastic_quick_assembling_board_extrusion_line.jpg

PVC koka un plastmasas ātras montāžas sienas paneļa ekstrūzijas līnija

Izcelsmes vieta:

Ķīna

Brand Name:

Džvels

Sertifikācija:

ISO CE

PASŪTĪJUMU
  • Sīkāka informācija
  • Rūpnīcas video
  • Konkurences priekšrocības
  • IEPAKOŠANA UN PIEGĀDE

Apraksts: 

Šo ražošanas līniju izmanto WPC apdares izstrādājuma ražošanai, ko plaši izmanto māju un sabiedriskās apdares jomā, un tas ir bez piesārņojuma, ilgs kalpošanas laiks, siltumizolācija, ugunsdrošība, ērta tīrīšana un apkope, viegla maiņa un pārstrādājama. no augstas kvalitātes apdares materiāla, griestiem, durvju rāmjiem, logu rāmjiem, skaņu absorbējošām, vietas mitruma prasībām.

 

Detalizēta informācija: 

Maksimālais platums (mm0

180

300/400

600

Ekstrūdera tips

SJZ51 / 105

SJZ65 / 132

SJZ80 / 156

Motora jauda (kw)

22

37

55

tips

YF180

YF300 / 400

YF600

Jauda (kg / h)

80-100

150-200

150

Dzesēšanas ūdens (m3/ h)

7

8

9

Kompresora gaiss (m3/ min)

0.6

0.6

0.6

 

 Piezīme: Specifikācijas var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

1. Jwell ir lielākais plastmasas ekstrūzijas iekārtu ražotājs Ķīnā. Mēs cieši sadarbojamies ar pasaulslavenu zīmolu, jūsu aprīkojumu var aprīkot arī ar jebkuru sastāvdaļu zīmolu, kuru vēlaties.

2. Jwell ir divkāršu skrūvju ekstrūzijas testa līnija un vienas skrūves testa līnija. Mūsu testu laboratorija palīdz jums veikt testus reālistisku ražošanas vadīšanas apstākļos, kā arī vēl vairāk uzlabo jūsu apstrādes tehnoloģiju, izmantojot mūsu testu, un palīdz izvēlēties pareizo iekārtu veidu.

3. Strādājot ar Jwell, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu apkalpošanas un apkopes prasības tiks pareizi dokumentētas un ka jums ir pieejami tieši pareizie resursi un prasmes pirms palaišanas. Mūsu pieredzējusī komanda sadarbosies ar jums, lai identificētu cilvēkus, resursus un procesa dokumentāciju, kas jums būs nepieciešama apkopes darbību atbalstam.
4. Jwell nodrošina tehnisko, braukšanas un sistēmu apmācību darbiniekiem un inženieriem no piegādātājiem no visas pasaules.

Visas mašīnas iepako mūsu profesionālā komanda, tās iesaiņos uz koka paletes. Dažas svarīgas rezerves daļas iesaiņosim kopā ar koka kasti.

Sazinieties ar mums