+86 18851210802

Visas kategorijas

Jaunumi

Tu esi šeit : Mājas / Jaunumi

Jwell veiksmīgi nopirka Vācijas Kautex uzņēmumu, kas specializējas pūšanas formēšanas mašīnās, mēs turpinām skriet uz gaišu nākotni

Laiks: 2024-01-12

Kautex Maschinenbau GmbH restrukturizācijā ir sasniegts nozīmīgs pavērsiens: Jwell Machinery investē uzņēmumā un tādējādi nodrošina tā nākotni un neierobežotu darbības turpināšanu.

Bonna, 10.01.2024. — Kautex Maschinenbau GmbH, kas specializējas ekstrūzijas pūšamo formēšanas sistēmu izstrādē un ražošanā, no 1. gada 2024. janvāra turpinās Jwell Machinery.

Visas Kautex Maschinenbau GmbH un saistītās vienības ir pārdotas uzņēmumam Jwell, izņemot uzņēmumu Kautex Shunde, ar kuru darījums ir redzams. Visi materiālie īpašumi un visa mašīnbūves uzņēmuma saimnieciskā darbība ir nodota Ķīnas investoram. No 1. gada 2024. janvāra visus vecā uzņēmuma pienākumus pārņem jaunais uzņēmums – Kautex Maschinenbau System GmbH. Puses vienojušās neizpaust iepirkuma cenas un turpmākos restrukturizācijas nosacījumus.

1. attēls

“Ar Jwell kā jaunu spēcīgu partneri, izņemot Kautex Maschinenbau System GmbH, mūs sagaida spoža nākotne. Jwell mums ir stratēģiski piemērots. Viņiem ir spēcīga pieredze plastmasas iekārtu ražošanā. Viņiem ir finansiālās iespējas, lai pabeigtu Kautex pārveidi, un viņi ir apņēmušies pat palielināt mūsu vietējās ražošanas un pakalpojumu pēdas nospiedumu ar mērķi izveidot pasaules tirgus līderi ekstrūzijas izpūšanas formēšanas biznesā,” norāda Tomass Hartkämpers, Kautex grupas izpilddirektors.

2. attēls

Jwell pārņēma 50% darbinieku Kautex Maschinenbau GmbH Bonnā, 100% darbinieku citās struktūrās un plāno turpināt koncentrēties uz ražošanas risinājumu ražošanas Bonnas vietā, kas joprojām ir galvenā mītne, koncentrējoties uz ražošanu, pētniecību un attīstību un pakalpojumiem. . Arī Kautex Maschinenbau GmbH Bonnā būs trešā Jwell aizjūras ražošanas bāze.


Pārvietošanas aģentūra uzstādīta un pirmās korekcijas vadībā.

Tiem darbiniekiem, kas netika pārcelti uz jauno uzņēmumu, tika izveidots pārcelšanas uzņēmums, lai tālāk kvalificētu viņus jaunām ārējā darba iespējām. Šī iespēja tika atzinīgi novērtēta, un 95% darbinieku izmantoja šo iespēju, lai progresētu savā profesionālajā karjerā.

3. attēls

Kautex joprojām ir neatkarīga darbība Jwell grupā un ir paredzēts kā tās Premium zīmols. Līdz ar pāreju uz jaunu uzņēmumu un štatu bāzes lieluma pielāgošanu jau ir veiktas pirmās korekcijas vadībā. Džūlija Kellere, bijusī Kautex finanšu direktore un CHRO, pameta uzņēmumu, un viņu aizstāja Džūns Lei kā finanšu direktors. Moriss Mielke, līdz 2023. gada decembra beigām Kautex globālais pētniecības un attīstības direktors tika paaugstināts par CTO un CHRO. Bijušais Kautex grupas CTO Paulo Gomes nolēma pamest uzņēmumu, stājoties spēkā 1. februārī.

Jwell prezidents He kungs izteica visaugstāko atzinību visiem darbiniekiem par mērķtiecīgo un veltīto darbu pagājušajā mēnesī un padarot šo darījumu iespējamu. Viņš norādīja, ka kopā mēs varam īstenot daudzu gadu sapni, vadīt uzņēmumu Vācijā un likt Jwell kļūt par vienu no pasaules līderiem augstākās klases ekstrūzijas iekārtu nozarē.


Priekšvēsture: Pašpārvalde, reaģējot uz ārējiem notikumiem  

4. attēls

Daudzi eksogēni faktori lika Kautex Maschinenbau grupai kopš 2019. gada veikt nepārtrauktu globālu transformācijas procesu ar mērķi pārkārtoties. Tas daļēji bija atbilde uz pārmaiņām automobiļu rūpniecībā un graujošo pāreju no iekšdedzes uz elektriskajiem dzinējiem.

Kautex Maschinenbau grupa jau ir veiksmīgi pabeigusi lielu daļu no uzsāktā pārveides procesa un īstenojusi pasākumus ar pozitīviem rezultātiem. Ir izstrādāta un globāli ieviesta jauna korporatīvā stratēģija. Turklāt tika ieviesta produktu iniciatīva, kas ļāva Kautex tieši nostiprināties kā vienam no tirgus līderiem jaunajos rūpnieciskā iepakojuma un nākotnes mobilitātes risinājumu tirgus segmentos. Produktu portfelis un tehnoloģiskās zināšanas tika veiksmīgi saskaņotas starp Kautex ražotnēm Bonnā, Vācijā un Šundē, Ķīnā.

Tomēr vairāki eksogēni faktori ir kavējuši un palēninājuši transformācijas procesu kopš tā sākuma. Piemēram, globālā Covid-19 pandēmija, globālās piegādes ķēžu darbības traucējumi un piegādes vājās vietas negatīvi ietekmēja pārkārtošanos. Situāciju vēl vairāk sarežģīja cenu kāpums inflācijas, globālās politiskās nenoteiktības un kvalificētu darbinieku trūkuma dēļ Vācijā.

Līdz ar to Kautex Maschinenbau GmbH ar Vācijas ražotni Bonnā kopš 25. gada 2023. augusta ir provizoriskā pašpārvaldes maksātnespēja.


Par Kautex Maschinenbau

5. attēls

Vairāk nekā astoņas desmitgades inovāciju un pakalpojumu saviem klientiem ir padarījuši Kautex Maschinenbau par vienu no pasaulē vadošajiem ekstrūzijas pūšanas formēšanas tehnoloģiju piegādātājiem. Ar savu "Final Plastic Product Focus" filozofiju uzņēmums palīdz klientiem visā pasaulē ražot ilgtspējīgus augstākās kvalitātes plastmasas izstrādājumus.  

Kautex Maschinenbau grupas galvenā mītne atrodas Bonnā, Vācijā, tai ir otra pilnībā aprīkota ražotne Šundē, Ķīnā, un tai ir reģionālie biroji ASV, Itālijā, Indijā, Meksikā un Indonēzijā. Turklāt Kautex Maschinenbau uztur blīvu globālu servisa un tirdzniecības bāzu tīklu.


Par Jwell Machinery Co. Ltd

Jwell Machinery Co Ltd ir viens no vadošajiem ekstrūderu ražotājiem Ķīnā, kas specializējas augstas kvalitātes ekstrūzijas iekārtu piegādē dažādām nozarēm. Papildus vairākām rūpnīcām Ķīnā, izmantojot šo darījumu, Jwell ir paplašinājis aizjūras rūpnīcu skaitu līdz trim.

Ar savu uz vērtībām balstītu filozofiju ģimenes uzņēmums nodarbina aptuveni 3500 cilvēku. Ar plašu pieredzi un zināšanām ekstrūzijas jomā Jwell ir uzticama izvēle uzņēmumiem, kas meklē pirmās klases ekstrūzijas risinājumus.


Populāras kategorijas